Objednávky Po-Pá 8-17 hod
Realizace Po-Pá 8-20 hod

Montáž vestavné trouby Praha a okolí

Máte-li novou troubu stále zabalenou od výrobce, protože se obáváte složitého procesu demontáže staré vestavné trouby, obraťte se na nás. Zajišťujeme veškeré elektrikářské a elektroinstalační práce včetně instalace vestavné trouby v domech, bytech, firmách, chalupách nebo v družstvech a SVJ. Praha a okolí.

Svěřte starosti s vestavnou troubou našemu vyškolenému elektrikáři. Nejprve zkontroluje přívodní kabel a jistič a poté připojí troubu. Zkontroluje, že pevně drží na svém místě, nevyhazuje pojistky a řádně funguje.

Máte-li dotazy ohledně připojení vestavné trouby nebo jiných elektrikářských prací, neváhejte nás kontaktovat. Zodpovíme vaše dotazy, objednáme služby a pošleme k vám našeho vyškoleného a spolehlivého elektrikáře, který vám pomůže s následujícími úkony:

  • kontrola jističe a přívodního kabelu
  • instalace vestavné trouby
  • zkouška funkčnosti
  • potvrzení o odborné instalaci


Působíme převážně v Praze (obvodech Praha 1 až Praha 22) a jejím přilehlém okolí. Chcete-li si ověřit, zdali i u vás zajišťujeme elektrikářské práce, montáž vestavné trouby a další služby z naší nabídky, napište na: plickova@plickovaservis.cz.


Veškeré práce realizujeme Po-Pá v čase 8-20 h


U nás můžete platit kartou

Kdo se o vás postará

Zdeněk Landa / Elektrikář
Zdeněk Landa / Elektrikář
Poptat

Zásahové vozy

Zásahové vozy - Plicková servis

Elektrikáři

Instalatéři

Plynaři

Topenáři