Objednávky Po-Pá 8-17 hod
Realizace Po-Pá 8-20 hod

Připojení elektrického sporáku Praha a okolí

Zajišťujeme profesionální služby v oblasti elektrikářské a elektroinstalační práce. Postaráme se o připojení elektrického sporáku v domech, bytech i ve firmách. Působíme v Praze, ale dojedeme za vámi i v rámci jejího blízkého okolí.

Svěřte práci elektrikáři z našeho týmu, který za vámi přijede a odborně spotřebič nainstaluje. Nejprve zkontroluje, zda máte správný jistič. Pokud to bude potřeba, odpojí starý sporák. Nový elektrický sporák zapojí bezpečně, abyste se nemuseli bát o své zdraví ani o záruku na spotřebič, a vydá vám potvrzení záručního listu.

Máte-li dotazy ohledně připojení elektrického sporáku a dalších elektrikářských prací, neváhejte nás kontaktovat. Zodpovíme vaše dotazy, objednáme služby a pošleme k vám našeho vyškoleného a spolehlivého elektrikáře, který vám pomůže s následujícími úkony:

  • bezpečné připojení elektrického sporáku
  • odborná instalace zásuvky
  • připojení kabelu k elektrickému sporáku
  • potvrzení záručního listu


Působíme převážně v Praze (obvodech Praha 1 až Praha 22) a jejím přilehlém okolí. Chcete-li si ověřit, zdali i u vás zajišťujeme elektrikářské práce, připojení elektrického sporáku a další služby z naší nabídky, napište na: plickova@plickovaservis.cz.


Veškeré práce realizujeme Po-Pá v čase 8-20 h


U nás můžete platit kartou

Kdo se o vás postará

Zdeněk Landa / Elektrikář
Zdeněk Landa / Elektrikář
Poptat

Zásahové vozy

Zásahové vozy - Plicková servis

Elektrikáři

Instalatéři

Plynaři

Topenáři