Objednávky Po-Pá 8-17 hod
Realizace Po-Pá 8-20 hod

Únik plynu Praha a okolí

Máte podezření na únik plynu? Nezáleží, jestli v domácnosti, ve firmě, v průmyslovém objektu nebo v panelovém domě – se vším si poradí náš vyškolený plynař. Detektorem plynu odhalí únik plynu. Najde zdroj úniku a postará se o opravu.

Pokud cítíte plyn nebo ukazuje-li Váš plynoměr spotřebu, i když jsou všechny spotřebiče vypnuté, vypněte hlavní přívod plynu a vyvětrejte místnost. Svěřte opravu našemu profesionálnímu plynaři, který má na plyn nos (a také detektor plynu). Kromě toho má brašnu plnou nářadí, s jejichž pomocí přetěsní unikající spoj nebo s citem dotáhne plynový ventil, opraví rozvody plynu. Na závěr finální stav zreviduje detektorem.

Máte-li dotazy ohledně úniku plynu, plynových rozvodů a plynařských prací, neváhejte nás kontaktovat. Zodpovíme vaše otázky, objednáme služby a pošleme k vám našeho šikovného, proškoleného plynaře, mezi jehož každodenní činnosti patří:

  • oprava netěsnosti plynových rozvodů
  • kontrola rozvodů detektorem plynu


Působíme převážně v Praze (obvodech Praha 1 až Praha 22) a jejím přilehlém okolí. Chcete-li si ověřit, zdali i u vás zajišťujeme plynařské práce a další z naší nabídky, napište na: plickova@plickovaservis.cz.


Veškeré práce realizujeme Po-Pá v čase 8-20 h


U nás můžete platit kartou

Kdo se o vás postará

Zdeněk Landa / Elektrikář
Zdeněk Landa / Elektrikář
Poptat

Zásahové vozy

Zásahové vozy - Plicková servis

Elektrikáři

Instalatéři

Plynaři

Topenáři